metro turizm


  1. metro metro turizm ve otelcilik ve petrol ürünleri hisselerini "avrasya gayrimenkul ve yatırım ortaklığı"na satacağını kap'a bildirdi.

    kap'ta yer alan bilgiler ise şöyle;

    "Şirket merkezimizde 26.11.2013 tarihinde saat 16.00'da tolanan yönetim kurulu'nda, almış olduğu ve kap vasıtası ile kamuoyuna duyurulumuş olan kararının devamı olarak şirketimiz iştiraki olan metro turizm otelcilik ve petrol ürünleri a.ş'nin şirket değerlemesi avrasya gayrimenkul yatırım ortaklığı a.ş tarafından spk lisanslı bir kuruluşa yaptırılmış olup değerleme raporu neticesinde iştirakimizin şirket değeri 22.349.888 tl olarak belirlenmiştir. şirketimiz metro ticari ve mali yatırımlar holding a.ş'nin iştiraki olan metro turizm otelcilik ve petrol ürünleri a.ş'nin avrasya gayrimenkul ve yatırım ortaklığı a.ş'ye şirketimiz iştirak oranı olan %96'lık payına karşılık 21.120.000 tl bedelle satılmasına, mevcudun oybirliği ile karar verilmiştir.
    (eco 27.11.2013 22:00)

Ekonomi Sözlük - 2013 |

arşiv | duyuru | sitemap

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.