filbox


  1. filbox , “televizyonda yeni şekil, fil” söylemiyle ev veya iş yerinde eğlence vaat eden türkiye’nin yeni digital uydu platformudur. her geçen gün büyüyen kanal ailesiyle yılda en az 1000 film, 25 dizi, spor, belgesel, müzik, eğlence ve yanı sıra türksat uydusundaki şifresiz ve ücretsiz yüzlerce kanalı kolayca ulaştırır. ödüllü filmlerin, son trend dizilerin ve bir çok eğlenceli içeriğin yeni adresi olan filbox’ın en önemli amaçlarından biri, kullanıcı dostu olmasıdır. kolay kurulumu ve taahhüt olmadan, kafanızdaki birçok soru işaretini siler ve size sadece bu ayrıcalığın keyfini çıkarmak kalır.

    filbox’ın farklı ve zengin kanal içeriğinde herkese hitap edecek birçok kanal var. tüm aile bireyleriyle birlikte izleyebileceğimiz aşk, macera, romantik, dram, aksiyon, korku ve gerilim dolu filmler var. sinema ve dizi tv kanalları, belgesel, spor ve eğlence kanalları da bulunmakta. ayrıca filbox hd uydu alıcısıyla türksat uydusunda yer alan yüzlerce şifresiz ve ücretsiz izleyebileceğiniz kanallar var tabi.. tüm bunlar kurulumu çok kolay şık filbox hd uydu alıcısının içinde.

    filbox hd uydu alıcısında dünyanın önde gelen çocuk kanalları var. da vinci learning ve english club! bu kanallar eğitici, öğretici ve eğlendirici içerikleri ile çocuklarla dosttur. gönül rahatlığıyla izlettirebilirsiniz. ayrıca filbox’ın belgesel kanalları da çocuklarınızın vaz geçilmez kanalları arasında. elektronik program rehberi ve program hatırlatma özelliğiyle çocuğunuzun izleyeceği programları hiçbir şekilde kaçırmazsınız.

    site adresi; www.filbox.com.tr iletişim vb. bilgisi bulunmakta.
    (cenkereng 16.09.2015 02:00)

Ekonomi Sözlük - 2013 |

arşiv | duyuru | sitemap

sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.